Pasja, wykształcenie i doświadczenie ukształtowało moje życie zawodowe....

Image

W ofercie Pracowni Smart znajdziesz dwa rodzaje usług. Pierwsza to usługa copywritingu, czyli redagowania  treści. Druga usługa asystentki, związana jest z różnego rodzaju wsparciem, pozwalającym na usprawnienie funkcjonowania firmy.  Dlaczego zdecydowałam się na świadczenie usług w tym zakresie?  Wybór nie jest przypadkowy.

Ukończyłam 5-letnie studia dzienne, kierunek Ekonomia, specjalność Gospodarka Nieruchomościami w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Tam zdobyłam wiedzę z zakresu biznesu, inwestycji, mikro i makroekonomii, a w szczególności z zakresu gospodarki nieruchomościami. Z nimi chciałam związać swoją przyszłość, ale nie miałam jeszcze sprecyzowanego planu.

Od zawsze lubiłam pisać, dlatego postanowiłam kontynuować naukę na studiach podyplomowych. Zdecydowałam się na Dziennikarstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W międzyczasie starałam się doszlifować zdobytą wiedzę.  Odbyłam kilkutygodniowy kurs „Specjalista ds. marketingu” oraz „Jak zarabiać w mediach elektronicznych”.

Przez 10 lat pracowałam w zawodzie dziennikarki i redaktora naczelnego, jednocześnie współpracując z różnymi wydawnictwami. Ostatnie lata to praca w zawodzie copywritera, która jest spełnieniem mojej pasji do pisania, kreowania nowej rzeczywistości i spełniania obietnic słowami.

Postanowiłam połączyć moje pasje: do nieruchomości i tworzenia treści. Tak stałam się specem od opisywania wszystkiego, co jest związane z nieruchomościami.  Mój osobisty strzał w dziesiątkę – czyli coś, co chcę w życiu robić. W tym widzę swoją przyszłość. Być może naszą przyszłość.

Uważam, że warto oddelegować część zadań po to, aby skupić się na tym, co lubimy i co umiemy. Taki pogląd ukształtowała moja dotychczasowa praca asystentki księgowej i pracownika biurowego. Przez wiele lat byłam odpowiedzialna za prowadzenie firmy. To ciekawe doświadczenie, które  nauczyło mnie precyzji, terminowości i wytrwałości, a przede wszystkim dobrej organizacji pracy. Teraz swoje umiejętności w tym zakresie chciałabym wykorzystać na rzecz pracy z Tobą. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, pomagam przedsiębiorcom w prowadzeniu ich firm. Zajmuję się bieżącymi sprawami - jestem asystentką. 

 

Pracownia Smart to spełnienie moich zawodowych marzeń.

Nie zawiodę Cię bo robię, to co potrafię i to, w czym znajduję przyjemność.

 

ZAPRASZAM CIĘ DO WSPÓLNEJ PRZYSZŁOŚCI BIZNESOWEJ

 

Marta Kubacka

Image

Bądź Smart!

Podejmij mądrą decyzję i odnieś sukces.
Zapraszam Cię do wspólnej przyszłości w biznesie. Skontaktuj się ze mną. Otrzymasz propozycję współpracy wraz z ofertą cenową. Dopiero wtedy świadomie podejmij decyzję.

Szybki kontakt

  +48 504 798 018

   biuro@pracowniasmart.pl

Copyright © 2019. Pracownia Smart. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo